درباره ما

روزانه شرکت ها و فروشگاه های آنلاین و حضوری مختلفی در ایران و سراسر دنیا تاسیس میشوند تا بتوانند نیازهای انسان را در زمینه های مختلف برطرف کنند.

ولی تا به امروز یکی از نیازهای بزرگ جامعه و یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی افراد همواره بر آن بوده که هزینه های بالایی را برای رفع این نیاز ها بدون اطلاعات کامل و به صرفه بودن آن هزینه ها انجام داده است که همین مسئله باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در اقتصاد خانه و خانواده شده است

از همین رو بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی و سایر کتاب ها راه حل مناسبی برای رفع این معضل بزرگ شده است. اما یکی دیگر از موارد مهم ، سردرگمی در سایت ها و شبکه های مختلف برای یادگیری ، برآورد و بررسی این نیاز ها میباشد.

حال شرکت طراحی دکوراسیون دکورادو با توجه به نیاز مخاطبین و همچنین استفاده از تجربه های بدست آورده در پروژه ها و فعالیت با بسیاری از همکاران در این حوزه ، سعی خود را بر آن داشته تا بتواند یکی از پر هزینه ترین و گسترده ترین نیاز های جامعه را خالصانه و با در نظر گرفتن تمامی شرایط های هموطنان عزیز بر طرف نماید .دکوراسیون داخلی دکورادو

برای همه ما پیش آمده است که بخواهیم تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد نماییم. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال یک شرکت حرفه ای و یا یک شخص قابل اعتماد بگردیم یا ندانیم که ، مبل مورد علاقه مان برای گوشه پذیرایی را کجا می توانیم پیدا کنیم!

اطلاعات در مواردی مثل چیدمان منزل و اصول کنار هم گذاشتن رنگ‌ها و نحوه استفاده از تزیینات منزل، کمک مان می‌کند همان خانه‌ای را که باب دلمان است را داشته باشیم ، خانه‌ای که هم دسترسی‌های فراوانی داشته باشد و در آن احساس راحتی و رفاه کنیم، و هم اینکه به دلمان بنشیند و حس گرما و دنجی یک خانه را به ما انتقال دهد؛ حسی که نیاز همه ما در زندگی پرسرعت و هیاهوی امروز است

دکورادو فضایی برای دیدن پروژه های مختلف این شرکت و سایر شرکت های دکوراسیون و معماری ایرانی و خارجی ، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه مان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه هایمان!

دکورادو فقط یک فروشگاه یا شرکت طراحی دکوراسیون نیست

دکورادو مازاد بر طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری و فروش کالا به صورت مستقیم . راه خود را بر آن داشته تا شما بتوانید شرکت های فعال در این حوزه را هم بشناسید و ببینید و برای رفع نیازهای خود با آنها ارتباط برقرار کنید!

فرقی نمی کند که شما می خواهید یک ساختمان بسازید یا می خواهید یک میز تلویزیون برای گوشه نشیمن تهیه کنید، ما به شما برای پیدا کردن بهترین معماران و شرکت ها برای پروژه شما و فروشندگان وسایلی که دنبالشان می گردید کمک می کنیم. وقتی شما آماده شروع یک تغییر هستید دکورادو با سابقه درخشان و طراحی و اجرای پروژه های زیادی در کشور بهترین محل برای گرفتن ایده، پیدا کردن و انتخاب وسایل و کار کردن با معماران، دکوراتورها و ارائه دهندگان خدمات است.

امیدواریم تا بتوانیم برترین ایده ها و خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم و این اطمینان را به شما میدهیم که هیچ گونه سوال و یا راهنمایی را در این راستا دریغ نخواهیم کرد